השירותים שלנו:

הצעת נישואין בטיסה
השירותים שלנו:

הצעת נישואין בטיסה
 
קנית טבעת, התחלת לתכנן את הנאום שתישא בפניה, עכשיו מה שנותר הוא להחליט איפה וכיצד בדיוק תציע לה נישואים. גברים רבים (וגם נשים) מתלבטים בשאלה הזאת, יש מי שכבר יודע איך לעשות את זה ומתי ויש מי שמתלבט בין אטרקציות ורעיונות שונים. הגיע הזמן להעיף את האהבה לגבהים חדשים, זה הזמן לטוס. /h5>

אז נכון, אתה יכול להציע לה נישואים על יאכטה מפוארת בלב ים ואתה יכול להציע לה נישואין במסעדה יוקרתית באמצע ארוחה או לארגן ארוחה על החוף עם כנרים וכדומה. אנחנו רוצים להציע לך רעיון אחר, הצעת נישואין בטיסה במסו', גברים רבים בוחרים ברעיון הזה ולא מתחרטים.

במהלך השנים, כחלק מהשינוי בגישה של הצעות נישואין, אשר בעבר היו סולידיות ופשוטות וכיום הן ראוותניות יותר, החלו גברים רבים להציג הצעת נישואין בטיסה. מדובר על טיסה זוגית בשמי הארץ, אשר במהלכה זוכים בני הזוג לראות את ירושלים, מצדה, ים המלח, אילת, וכן את תל אביב וקו החוף המרהיב של ישראל, בזמן הטיסה הם נהנים גם מארוחה טובה ושירות אישי, וכך בין לבין יכול הגבר להוציא את הטבעת מכיסו ולהציע נישואים לבת זוגתו. אי אפשר שלא לומר שמדובר ברעיון לא מיוחד, טיסות רומנטיות שכאלה הן מיוחדות בפני עצמן ועצם העובדה שהגבר מציע נישואין כך הוא דבר ייחודי בפני עצמו.

למה בעצם הצעת נישואים בטיסה? תחשבו על זה בצורות הבאות:

ראשית, מדובר על רעיון ייחודי, מיוחד, לא משהו שעושים כל היום בכל זאת. כמה פעמים יצא לכם לטוס בטיסה פרטית במסוק שהוא רק שלכם? כשהאהבה מגיעה לשיאים חדשים כל האפשרויות פתוחות. הצעת הנישואין היא צעד חשוב ומשמעותי בקשר שלכם ויש מקום לשדרג את החוויה עם טיסה מיוחד במסוק פרטי. רק אתם המסוק והשמיים (נו טוב, גם הטייס).

שנית, אם תרצו זו המחשה יפה לתחושות שלכם. התרגשות עד השמיים, רומנטיקה גדולה, אהבה בלי הפסקה, איך אומרים, השמיים הם הגבול? אז כאן אתם מבטאים את האהבה והתשוקה בצורה היפה והמרגשת ביותר.

שלוש, במובן מסוים הטיסה יכולה להיות תצוגת תכלית והצהרת כוונות לגבי המשך הקשר. או במילים אחרות לאן אתם מתכוונים לקחת את האהבה שלכם? אנחנו אומרים לכל מקום שתרצו, הכי גבוה שאפשר.

תהיו בטוחים שהצעת נישואין בטיסה במסוק תקסום לבת הזוג, בוודאי אם תיהנו מטיסה רומנטית בתנאי מזג אוויר טובים. אתם צריכים רק לדאוג שהנאום שלכם יהיה מרגש ושהטבעת תהיה בכיס. אנחנו נדאג לכל מה שמסביב ואפילו נוכל לעזור לכם להפיק שלט מרשים ומרגש.

אז אם אתם מחפשים חברה שתעניק לכם טיסות רומנטיות או הזדמנות להצעת נישואין בטיסה, זה הזמן לפנות אלינו אל עדן תעופה. אנחנו משכירים מסוקים ומטוסים למגוון שירותים וביניהם גם טיסה זוגית בשמי הארץ. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית.


רוצים לקבוע בעצמכם את מסלול הטיסה? טוסו על זה!

מתחשק לכם לקבוע בעצמכם את מסלול הטיסה? אין שום בעיה אנחנו כאן כדי לעזור. תרצו לעצור את הרכב בצד ושנחלץ אתכם מהפקקים? מתחשק לכם לטבול בים המלח ולחסוך את הדרך המיגעת ואת כל הפיתולים? התפנתה לכם שעה בלו"ז ורציתם לקפוץ לצהרים ברמת הגולן? אנחנו כאן כדי לשמוע אתכם. השאירו פרטים כאן בטופס, ונשמח לעזור ולהתאים עבורכם את חווית הטיסה המושלמת.

  שם:

  טלפון:

  יעד טיסה מבוקש:

  תוכן ההודעה:

  אני מעוניין לקבל דיוור במייל או בsms


  אנא אפשרו עד 3 שעות לחזרת נציג מטעמינו במהלך השבוע.