השירותים שלנו:

טיסה זוגית רומנטית
השירותים שלנו:

טיסה זוגית רומנטית
 
אוהבים עד השמיים? בא לכם להפתיע את בן או בת הזוג בחוויה ייחודית ובלתי נשכחת? אנחנו בהחלט הכתובת. במהלך השנים היינו שותפים למאות חוויות רומנטיות בלתי נשכחות, שהותאמו והופקו במיוחד עבור הזוגות שבחרו בנו לעזור לאהבה להמריא לשחקים.

אנחנו מאמנים בחוויות במקום קניות! אנחנו חושבים שטיסה היא חוויה שכדאי ומומלץ לחלוק. החוויה בגובה מאוד משחררת ומציגה בפנינו נופים קסומים ובלתי נשכחים. הטיסה יכולה להיות בילוי בפני עצמו או אטרקציה בדרך לכל תכנית שתבחרו. יש לנו אפשרות לקחת אתכם למלון בראשית ולחסוך מכם את הדרך המייגעת ואת הכבישים המפותלים. אנחנו יכולים לקחת אתכם למסעדה טובה בגליל ולהוריד אתכם בכניסה בתוך פחות משעה. נוכל להראות לכם את השבילים הנסתרים של מכתש רמון מבלי שתלכלכו את הנעליים, אפילו טיפה. אנחנו כאן אתכם, לכל מטרה שתבחרו. העיקר שתאהבו ותתרגשו.

אצלנו משקיעים בחוויה

אנחנו לוקחים כל לקוח ברצינות תהומית ומעניקים לו יחס וליווי אישי מרגע הפגישה ועד תום המסע. חשוב לנו שתרגישו בטוחים. כלל כלי הטיס שלנו נבדקים ומתוחזקים על ידינו ללא גורם צד שלישי. הטייסים המובילים בישראל להטסת מסוקים נמנים על צוות הטייסים שלנו, כולם בוגרי יחידות מובחרות בחיל האוויר.


רוצים לקבוע בעצמכם את מסלול הטיסה? טוסו על זה!

מתחשק לכם לקבוע בעצמכם את מסלול הטיסה? אין שום בעיה אנחנו כאן כדי לעזור. תרצו לעצור את הרכב בצד ושנחלץ אתכם מהפקקים? מתחשק לכם לטבול בים המלח ולחסוך את הדרך המיגעת ואת כל הפיתולים? התפנתה לכם שעה בלו"ז ורציתם לקפוץ לצהרים ברמת הגולן? אנחנו כאן כדי לשמוע אתכם. השאירו פרטים כאן בטופס, ונשמח לעזור ולהתאים עבורכם את חווית הטיסה המושלמת.

  שם:

  טלפון:

  יעד טיסה מבוקש:

  תוכן ההודעה:

  אני מעוניין לקבל דיוור במייל או בsms


  אנא אפשרו עד 3 שעות לחזרת נציג מטעמינו במהלך השבוע.